МЕНЮ


15 лютий 2019 - 13:13

Безкоштовна юридична допомога підприємцям


Цього тижня, 13 лютого, у конференц-залі ресторану «Зірка» голова громадської організації «Юридична клініка для малого та середнього бізнесу» Максим Березкін презентував широкому загалові однойменний сайт (www.lawmsb.com.ua), завдання якого – захист інтересів підприємців Кіровоградщини.

За словами керівника громадської організації, ідея створення правової онлайн-платформи виникла у зв’язку з тим, що часто підприємці не спроможні самостійно розібратися з юридичними аспектами своєї діяльності. Вона надає безкоштовні консультації у сфері земельного, цивільного, господарського. трудового, податкового та кримінального права.

Мета юридичної клініки – сприяння правовій обізнаності підприємців, зокрема й у питаннях податкової політики, консультаційна допомога для належного захисту їхніх прав та інтересів. А також спроба популяризації інтелектуального волонтерства, на чому наголосив Максим Березкін.

Після реєстрації на сайті підприємці можуть ставити правові запитання, які їх цікавлять. Відповідь вони отримають протягом доби.

– Ця платформа створена для захисту малого та середнього бізнесу, який не може утримувати штат юристів і відчуває фінансові труднощі. Щоб простий підприємець мав можливість 24 години на добу, сім днів на тиждень звернутися по кваліфіковану правову допомогу на абсолютно безкоштовній основі, – розповів очільник громадської організації. І додав, що консультують підприємців студенти-правники з усієї України. Та перед тим, як їхні відповіді на запитання потрапляють до тих, хто їх поставив, адвокати і юридичні компанії, які є партнерами громадської організації «Юридична клініка для малого та середнього бізнесу», перечитують ці відповіді. І в разі необхідності відкориговують їх.

Юридична клініка у вигляді сайту з часом трансформується, зазначив її фундатор. Вона матиме свою “гарячу” телефонну лінію та мережу представництв в окремих обласних центрах країни, до яких зможуть приходити підприємці й отримувати консультації безпосередньо у правників – без залучення сайту. Але це поки що далека перспектива. Зараз же юридична клініка тільки розпочала свою роботу.

Поставити запитання на сайті www.lawmsb.com.ua можна лише після заповнення реєстраційної форми. Після цього слід поставити запитання, протягом доби на електронну пошту запитувача прийде повідомлення про наявність у його персональному кабінеті відповіді. У разі необхідності можна поставити уточнювальні або ж додаткові запитання.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37391 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua