МЕНЮ


10 травень 2018 - 16:00

Безкоштовне харчування для дітей, які відпочивають у таборах


До 20 травня управління освіти міської ради має провести організаційну роботу щодо створення мережі закладів відпочинку з денним перебуванням дітей при закладах загальної середньої освіти Кропивницького і забезпечити в них безкоштовний відпочинок для вихованців пільгових категорій.
Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету міської ради 8 травня.
Безкоштовним харчуванням під час літнього відпочинку у шкільних таборах міська влада забезпечить сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції на сході України, є учасниками АТО або батьки яких загинули, зникли безвісти, потрапили в полон чи стали інвалідами під час участі в АТО; дітей померлих учасників АТО; дітей з інвалідністю; дітей, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; дітей воїнів-”афганців” та дітей внутрішньо переміщених осіб.
Загалом, із міського бюджету на харчування дітей пільгових категорій передбачено 701 тисяча 316 гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.30885 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua