МЕНЮ


27 листопад 2018 - 13:22

Безпечна поведінка на залізниці


Через ураження електричним струмом на залізницях України цьогоріч травмовано 26 осіб, із них 11 смертельно. Зокрема електротравм зазнали 10 дітей віком до 16 років, з яких 4 — зі смертельними наслідками.
Найчастіше електротравми стаються на дахах вагонів поїздів, один з останніх випадків трапився увечері 14 жовтня на станції «Луцьк». На дах зерновоза, який знаходився у складі групи вагонів без локомотива на електрифікованій колії пасажирського парку, піднявся хлопець 1999 року народження, якого вразив електричний струм. Потерпілий отримав 40 % опіків тіла 2–3 ступенів.
Любов до селфі відправила дитину в реанімацію і на Кіровогрaдщині: третього листопада, близько 17:00, учень шостого класу вирішив зробити селфі неподалік залізничного вокзалу в Помічній Добровеличківського району. Він заліз на дах вагону потяга, який стояв, і зазнав удару струмом, через що отримав 65 % опіків тіла.

Правила безпечної поведінки на залізниці:
1. Переходити залізничні колії необхідно тільки у встановлених для цього місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо).
2. На станціях, де немає мостів і тунелів, громадяни повинні переходити залізничні колії в місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії». Перед тим, як переходити колію, необхідно впевнитись у відсутності на ній поїзда (локомотива, електропоїзда, вагона тощо).
Якщо колією, яку збирається переходити пішохід, наближається поїзд (локомотив, вагон тощо), то необхідно зупинитися на безпечній відстані від колії, пропустити поїзд (локомотив), впевнитися у відсутності рухомого складу, що пересувається сусідніми (наступними) коліями, та обережно почати переходити.
3. Знаходячись на пероні або платформі, необхідно уважно стежити за звуковими сигналами, що подають з локомотива або електропоїзда, які наближаються до перону або платформи, та слухати оповіщення, що передають по гучномовному зв'язку.
4. Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні уважно стежити за світловою і звуковою сигналізацією, а також положенням шлагбаумів. Переходити колії можна тільки при відкритому шлагбаумі.
Очікуючи поїзд, не можна стояти близько до краю платформи, особливо тоді, коли повинен пройти поїзд, що прямує без зупинки через станцію.
Недбале ставлення до об’єктів залізничної інфраструктури й техніки призводить до травм та летальних випадків. Об’єкти транспортної інфраструктури не є місцем для забавок та фотосесій, адже будь-якої миті дозвілля може закінчитися смертю або інвалідністю.
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3697 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua