МЕНЮ


6 липень 2012 - 15:07

"Безпечне місто"


Так називається комплексна система охорони громадського порядку, що має намір запровадити в Кіровограді УМВС України в області.

Презентація програми відбулася в облдержадміністрації, у ній взяли участь голова ОДА Сергій Ларін, начальник УМВС в області Костянтин Пожидаєв, заступник голови обласної ради Іван Владов, кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Як зазначив Сергій Ларін, “Безпечне місто” – це комплексна автоматизована система заходів для охорони громадського порядку та безпеки у місті, яка дасть можливість знизити рівень злочинності в обласному центрі, де скоюється найбільша кількість злочинів. Подібні проекти уже реалізовано у Києві, Львові та Донецьку, що дало позитивні результати.

За словами першого заступника начальника управління МВС України в області Руслана Бугринця, в рамках реалізації проекту на базі міського відділу УМВС передбачено створити новий підрозділ – центр оперативного реагування, де буде сконцентровано управління усіма патрульними підрозділами Кіровського та Ленінського райвідділів міліції.

– Створення в місті такого підрозділу дасть можливість скоротити час приїзду міліції на місце події із 40 до 10 хвилин, миттєво виявляти телефонних терористів, вандалів, перекривати шляхи втечі правопорушника з місця події, а також розшукувати безвісти зниклих дітей та вихованців інтернатів, – зазначив Руслан Бугринець.

З допомогою встановлених на місцевих автомобільних дорогах, в місцях концентрації ДТП, на залізничному вокзалі та автостанціях систем автоматичного розпізнавання автомобільних номерів "Рубіж" і "Обличчя" міліція зможе оперативно виявляти винуватців аварій, викрадений транспортний засіб, а також злочинців і громадян, оголошених у державний або міжнародний розшук.

На облаштування центру кіровоградській міліції необхідно близько 700 тисяч гривень для закупівлі обладнання: 100 GPS-навігаторів для патрульних підрозділів, 35 камер відеоспостереження, а також пультової та потужного сервера, що зберігатиме всю необхідну інформацію. Зважаючи на обмежене фінансування, керівництво управління УМВС України в області вимушене звертатися по допомогу до обласної влади та благодійників регіону. Сергій Ларін пообіцяв розглянути можливість надання посильної фінансової допомоги на реалізацію проекту від обласної влади та закликав приєднуватись до цієї справи місцевих підприємців.

У планах керівництва УМВС України в області – запустити проект з початку жовтня нинішнього року.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42399 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua