МЕНЮ


31 березень 2017 - 14:44

Безпека й комфорт для вірян


За три тижні до Великодня (його цьогоріч і православні, і католики святкуватимуть 16 квітня) посадовці міської ради й керівники релігійних конфесій міста обговорили в міській раді, що потрібно зробити, аби містяни зустріли свято без неприємних несподіванок.
Міський голова Андрій Райкович у дні підготовки до свята доручив міським посадовцям надзвичайно ретельно поставитися до своїх обов’язків.
– Наше завдання полягає в тому, щоб відзначення Воскресіння Христового пройшло максимально комфортно для земляків, – зазначив очільник міста. – Ми всі хочемо, щоб у нас були мир, спокій і порядок.
Координатором підготовки до свята в Кропивницькому було визначено секретаря міської ради Андрія Табалова.
– Великдень є символом торжества добра, тож маємо належним чином забезпечити підготовку до свята, щоб воно пройшло на високому рівні, – сказав він. – Необхідно також взяти до уваги, що в різних конфесій час святкування Великодня відрізняється. З 11 по 17 квітня його відзначають юдеї, 16 квітня – православні і католики, а 17 квітня святкові заходи відбудуться в релігійних громадах протестантів. В усі ці дні пройдуть велелюдні заходи, тож відповідальні за безпеку й сталу життєдіяльність міста мають бути готовими до цього.
Директор КП «Міськсвітло» Дмитро Тоток розповів, що працівники цього комунального підприємства вже перевірили справність зовнішнього освітлення навколо культових споруд, а напередодні Великодня зроблять це іще раз. Релігійним громадам готові допомагати працівники КП «Універсал-2005», які вже прибрали під’їзні дороги до культових споруд. А напередодні свята зроблять це ще раз. Якщо треба буде, то поруч із храмами виконають ямковий ремонт проїжджих частин вулиць.
За інформацією начальника сектора міського відділу поліції головного управління Національної поліції в області Сергія Пономаренка, у святкові дні в посиленому режимі патрулювання працюватимуть близько 200 поліцейських, у кожному храмі нестимуть службу наряди поліції. Усі вони забезпечуватимуть громадський порядок як під час богослужінь, так і перед та після них. А начальник міського управління розвитку транспорту і зв’язку Олександр Вергун розповів, що громадський транспорт працюватиме у зручному для громадян режимі. Рух тролейбусів та подекуди маршрутних таксі буде подовжено до першої години 16 квітня, а відновиться о четвертій годині. Андрій Райкович запропонував організувати рух тролейбусів протягом усієї ночі.
Напередодні Великодня містяни зможуть придбати за прийнятними цінами все необхідне для святкового столу. Начальник міського управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування Сергій Горбовський анонсував два великодніх ярмарки. Перший відбудеться 8 квітня на площі Богдана Хмельницького, на який свою продукцію привезуть сільськогосподарські підприємства області, а другий – 13 квітня на площі перед міською радою, де торгуватимуть наші місцеві товаровиробники.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3985 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua