МЕНЮ


9 квiтень 2013 - 13:15

Безпека понад усе


Ця спеціальність стане в нагоді, перш за все, представникам державних органів, що запобігають зловживанням у сфері економіки та здійснюють боротьбу з економічною злочинністю (СБУ, міліція, податкова служба, Державна фінансова інспекція тощо); працівникам приватних компаній, охоронних структур, банківсько-фінансових установ, які опікуються проблемами економічної безпеки організації.
За словами декана факультету економіки та менеджменту КНТУ, доктора економічних наук, професора Олександра Левченко, поступати до магістратури за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою» можна після отримання диплому бакалавра, спеціаліста чи магістра з будь-якої технічної, економічної, педагогічної або юридичної спеціальності.
«Досить часто у правоохоронних структурах працюють люди, які мають лише юридичну освіту, але їм доводиться працювати на посадах, де потрібно протидіяти економічній злочинності, – пояснює Олександр Миколайович. – Тому бажано отримати додаткову освіту у сфері економічної безпеки, яка допоможе більш кваліфіковано виконувати свою роботу. Взагалі цю спеціальність можна розглядати, як один з варіантів підвищення кваліфікації.
Але нова спеціальність буде корисною не лише працівникам силових чи фіскальних структур. В усьому світі проблеми внутрішньої безпеки компанії – одна з головних передумов розвитку організації. Витоки фінансової та економічної інформації, незаконні дії конкурентів всередині компанії можуть нанести організації великі збитки. Фахівці з фінансово-економічної безпеки, на відміну від звичайних економістів, підходять до процесу управління з точки зору налагодження безпеки. Як протистояти кримінальним діям конкурентів? Як запобігти зловживанням на робочому місці, щоб працівники не наносили шкоду організації? Як взаємодіяти з правоохоронними органами, судами, СБУ? Головна мета відкриття магістратури «Управління фінансово-економічною безпекою» – поєднати економічну підготовку і знання у сфері інформаційної та економічної безпеки».
Для вступу до магістратури потрібно скласти іспити з певних предметів за спеціальністю та іноземної мови. Навчання здійснюється три семестри, півтора року. Теоретичні зайняття будуть проводити фахівці університету, які добре володіють фінансовими, економічними спеціальностями. Для викладання окремих специфічних предметів планується запрошувати «практиків»: працівників силових структур, судів, податкової служби та інш.
Оскільки спеціальність нова, перший набір поки що проводиться лише на денну форму навчання (тобто, з відривом від виробництва) та за контрактом. Але, за словами Олександра Левченко, при необхідності магістранти зможуть розраховувати на індивідуальний графік навчання. В цьому році ліцензований обсяг набору на спеціальність «Управління фінансово-економічною безпекою» складає 25 осіб. Хоча, на думку декана факультету економіки та менеджменту КНТУ, потреба нашого регіону у фахівцях з такою освітою набагато більша. Враховуючи ще й те, що навчання коштуватиме приблизно 15 тис. гривень за три семестри (у два рази менше, ніж у столичних вишах), нова спеціальність вже користується значним попитом серед організацій та компаній різних міст України, які виявили бажання направити своїх співробітників на навчання до магістратури КНТУ «Управління фінансово-економічною безпекою».
Більш детальну інформацію можна отримати на інтернет-сайті КНТУ.
Підготував Олександр Виноградов.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34235 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua