МЕНЮ


22 сiчень 2016 - 10:23

Била дитину пилкою…


Прокуратура у апеляційній інстанції відстояла свою позицію щодо призначення матері, яка побила малолітню дитину пилкою, реального терміну покарання.

Трагічна подія трапилася в селі Живанівці Компаніївського району у квітні минулого року. Мати стверджує, що побила свою дитину з метою виховання – аби та не палила цигарки.

У ході судових слухань доведено, що мати завдала дитині близько п’яти ударів гострою частиною пилки по обличчю і голові. Згідно з висновком експерта, у дівчинки відкрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, численні переломи тім’яної кістки, колоті рани голови, проникаюче поранення ока (що призвело до зменшення гостроти зору), численні рани на руках.

Судом першої інстанції жінку визнано виною у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України та, незважаючи на тяжкість скоєного, засуджено до умовного терміну покарання.

Беручи до уваги неправильне застосування судом першої інстанції закону та не відповідність призначеного покарання ступеню тяжкості вчиненого злочину, прокуратура оскаржила даний вирок в апеляційній інстанції.

Апеляційний суд призначив жінці покарання у вигляді 5 років реального позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36673 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua