МЕНЮ


1 лютий 2016 - 19:51

Боротьба зі стихією триває


Вивезення снігу та прибирання доріг у Кіровограді лишаються пріоритетними завданнями для комунальних служб на сьогодні. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович у понеділок на нараді.

Перш за все, необхідно зробити інвентаризацію наявної в місті техніки, яку можна залучати для боротьби зі снігом, заначив очільник міста. І йдеться не лише про комунальні підприємства. Вивчатимуть також автопарк приватних підприємств. У разі негоди з ними укладатимуть договори про співпрацю.

– Купити нову техніку, звичайно, можна, – підкреслив міський голова, – проте нині одна сучасна машина коштує близько мільйона гривень. Але спочатку необхідно навести лад із тією технікою, яку маємо. Якби вся вона працювала у тризмінному режимі після снігопадів, у нас би було набагато менше проблем, і у людей не виникало б до влади стільки запитань.

Разом з тим Андрій Райкович звернув увагу, що цю роботу відповідні управління мали б виконати ще до початку зими. Також міський голова поставив завдання перед головним управлінням ЖКГ, економіки, розвитку транспорту та зв’язку і управлінням надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення розробити повний алгоритм дій на випадок іншої небезпеки – відлиги. Оскільки синоптики прогнозують різке потепління, реагувати на нього необхідно вже зараз, аби мати чіткий план дій та уникнути непередбачуваних ситуацій.

Також Андрій Райкович запропонував використати можливість залучення до прибирання снігу безробітних.

– Це ж цілком реально – укласти з ними трудові угоди, – підказав комунальникам міський голова. – Але для цього треба, щоб було достатньо інвентарю. Не пластикові лопати, які зламаються одразу, а міцні.

На жаль, у місті є проблема з розчищенням другорядних вулиць. Машини, що паркують будь-де, заважають працювати великій техніці. Ще кілька тижнів тому міський голова просив не залишати автомобілі на узбіччях доріг. Незважаючи на попередження, ситуація поки що не змінилася. Безперебійно мають працювати і пункти обігріву.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42368 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua