МЕНЮ


17 травень 2013 - 14:07

Брала й за прискорення судового розгляду


Сім років позбавлення волі – таке покарання призначив у лютому нинішнього року суддя Кіровського районного суду Кіровограда Юрій Солопов своїй колишній колезі – екс-судді Дзержинського районного суду Кривого Рогу Олесі Косторенко, визнавши її винною в хабарництві. Цим же вироком визнано її посібниками депутата тамтешньої райради та адвоката. Кожному із них призначено покарання у вигляді ув’язнення на п’ять років. Щоправда, адвокатові дали шанс виправитися на волі, а депутатові – ні.

У вироку йдеться про шість епізодів отримання суддею Косторенко мзди, два з яких – за посібництва депутата райради та адвоката. Розміри хабарів – від 1500 гривень до 12 000 доларів. Як правило, Олеся Юріївна брала гроші за винесення рішень про звільнення з-під варти, за призначення покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, навіть за прискорення судового розгляду. Цей вирок оскаржили всі учасники процесу – і засуджені, і прокуратура. Наприклад, Олеся Косторенко в своїй апеляції доводила, що описані у вироку її вчинки – це не карні злочини, а адміністративні правопорушення. І от апеляційний суд Кіровоградської області переглянув справу стосовно Косторенко і компанії. Виявивши у вироку райсуду деякі недоречності, апеляційна інстанція внесла до нього відповідні корективи, але покарання його фігурантам залишила без змін.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37834 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua