МЕНЮ


29 травень 2015 - 22:17

Британські військові навчають українських


Про це розповів кіровоградським журналістам надзвичайний і повноважний посол Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Саймон Сміт, який днями відвідав наш обласний центр.

Посол повідомив, що побував на українських полігонах, де проходять практичні заняття військовиків британської місії та бійців Збройних сил України, і переконався в успішності такої співпраці. За словами Саймона Сміта, його земляки там вчать наших бійців різним воєнним премудростям, у тому числі – надавати медичну допомогу на полі бою. Як зазначив Саймон Сміт, цю програму військової експертної підтримки він неодноразово обговорював з прем’єр-міністром Великої Британії, і той теж абсолютно переконаний, що досвід англійських військових може допомогти українцям більш ефективно протистояти агресії, стримати подальший її розвиток та підвищити боєготовність Збройних сил України. Зазначена програма співпраці українських та британських військовиків триватиме ще кілька місяців, військові експерти працюють у різних регіонах України.

Того ж дня посол зустрівся з головою облдержадміністрації Сергієм Кузьменком та іншими представниками обласної влади, з якими обговорив питання економічного розвитку Кіровоградщини, налагодження партнерських зв’язків між Україною та Великобританією.

Фото Ігоря ФІЛІПЕНКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38861 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua