МЕНЮ


20 вересень 2018 - 22:35

ЄБРР погодився на кредитування проекту розвитку тролейбусного господарства


Міський голова Кропивницького Андрій Райкович, директор КП “Електротранс” Олександр Луценко та директор відділу муніципальної та екологічної інфраструктури Європейського банку реконструкції і розвитку Сюзан Гоеранссон, яка прибула із Лондона, в центральному офісі ЄБРР в Києві підписали угоду про підготовку кредитного фінансування проекту для міста Кропивницький у сфері екологічного транспорту.
Концептуально реалізація проекту полягає в модернізації тяглових підстанцій, оновленні контактної мережі (тяглові підстанції і мережі були побудовані в 70-х роках) та у придбанні сучасних тролейбусів з автономним ходом.
– Реалізація цього проекту дозволить завершити реформування системи пасажироперевезень у Кропивницькому, яке перебуває в активній фазі, – зазначив Андрій Райкович. – Втілення в життя такого проекту дасть можливість містянам зручно, якісно і недорого дістатися будь-якої точки нашого міста.
Активна робота з консультантами ЄБРР та розробка всієї необхідної документації для організації кредитування необхідного для міста проекту триватимуть і надалі. Разом із кредитними коштами, угода передбачає надання місту і грантових коштів від європейського співтовариства.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38353 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua