МЕНЮ


10 лютий 2021 - 08:19

Будь помітним в темну пору доби! Як світловідбиваючі браслети допомагають уникнути ДТП


 Відчуття безпеки з’являться тоді, коли людина зробила все можливе, щоб запобігти і попередити нещастя, окрім форс-мажорів, до них підготуватись не зможе ніхто. І якщо говорити про безпеку на дорозі, то варто звернути увагу на світловідбиваючі браслети. Такий невеличкий аксесуар допоможе не лише пішоходу, але й велосипедисту. Адже хто як не ми самі подбає про нашу безпеку.

Що таке світловідбиваючий браслет

Це невеличкий браслет з однотонною смужкою (може бути з малюнком, написом, логотипом). Такий аксесуар випускають як дуже тоненький, що підходить для стрункої дівчини, так і більш ширшим для підлітка чи чоловіка. Крім самих браслетів можна обирати подібні аксесуари на передпліччя або щиколотку, для такого способу одягання є універсальні розміри (на застібці).

Термін використання подібного браслету необмежений. До того ж його можна мити вологою ганчіркою, якщо аксесуар забруднився.

Переваги світловідбиваючих браслетів

Крім безпеки на дорозі в туман, сніг або дощ, подібний браслет має ще й інші переваги:

  • водостійкі властивості;
  • відчуття безпеки на дорозі;
  • еластичність;
  • помітний на відстані понад 250 метрів;
  • збільшує у 8,5 разів помітність свого власника навіть при поганій видимості;
  • можна обрати свій улюблений колір.

Як працює такий браслет

Подібний аксесуар може виготовлятися з різних матеріалів, але за основу береться сталева пластина, яка прихована в оксамитовій тканині, щоб не викликати відчуття дискомфорту під час його використання. З зовнішнього боку використовується спеціальний матеріал – полівінілхлорид, який здатний відбивати світло. Але все одно краще обирати яскраві кольори, для максимального ефекту.

Браслет для школяра можна прикріпити до ранця, щоб він був завжди з ним і виконував свою функцію.

В інтернет-магазині Loom представлені різні світловідбиваючі аксесуари, з використанням яких можна підвищити видимість пішохода на дорозі.

Кому необхідний такий браслет

Звісно, краще кожному мати подібну річ завжди при собі. Але в першу чергу, вона повинна обов’язково бути у:

  • школярів будь-якого віку;
  • велосипедистів, які їздять в темряві;
  • пішоходів, що пересуваються по узбіччі дороги;
  • туристів з велосипедами та без.

Що дає світловідбиваючий браслет

За допомогою такого простого аксесуара можна відчутно знизити ризик виникнення нещасного випадку. Вартість подібного браслету зовсім не велика, тому не варто нехтувати своєю безпекою заради економії.

А щоб підібрати зручний браслет, який підходить в кожному окремому випадку, варто зазначити, що в інтернет-магазині Loom подібні аксесуари є різного розміру та кольору.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4104 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua