МЕНЮ


16 жовтень 2015 - 14:36

Буде і громадське опитування, і допомога воїнам АТО, і їм же – земельні ділянки та квартири


Прийнята депутатами на третьому засіданні 52-ї сесії Кіровоградської міської ради програма відшкодування з місцевого бюджету частини суми кредитів, взятих на впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках, буде втілюватися у життя впродовж 2015 – 2017 років. На ці заходи передбачено 150 тисяч гривень, тобто по 50 тисяч щороку.

Як зазначила під час сесійного засідання розробник документа – начальник управління економіки міської ради Олена Осауленко, програма стосуватиметься відшкодування частини суми кредитів фізичних осіб, а саме: інвалідів війни з числа учасників АТО, членів сімей загиблих учасників АТО. Розмір відшкодування за надані фінансовими установами кредити становить 15 відсотків суми кредиту на здійснення заходу, але не більш як 3000 гривень за одним кредитним договором. Це дозволить учасникам програми, які підпадають під категорію найбільш вразливих верств населення, частково відшкодувати з міського бюджету кредит, взятий на придбання енергоефективного обладнання, матеріалів для утеплення осель тощо. У результаті зменшиться споживання енергоносіїв, поліпшиться комфорт проживання та знизиться фінансове навантаження на мешканців міста на оплату житлово-комунальних послуг.

Також депутати міської ради розглянули зміни до бюджету міської ради на 2015-ий рік, якими передбачається виділення додаткових коштів, а саме 204 тисячі гривень на проведення місцевих виборів та у співфінансуванні з обласним бюджетом 142 тисячі гривень – на ремонт стічної каналізації на вулиці Андріївській, мешканці якої потерпають від постійних підтоплень під час опадів, та на відновлення асфальтового покриття на цій вулиці.

Не оминули своєю увагою депутати й підготовки та проведення громадського опитування щодо перейменування міста. За словами начальника управління внутрішньої політики міської ради Сергія Запорожана, пункти з проведення опитування знаходитимуться поблизу, у зоні видимості приміщень виборчих дільниць, а не в самих приміщеннях. Буде сформовано 107 комісій з опитування.

Віддати свій голос за нову назву міста можна буде в наметах, які маркуватимуться відповідним кольором та написом про опитування. Оптувальні аркуші з варіантами нових назв видаватимуть кіровоградцям при пред’явленні ними паспорта громадянина України. Опитування заплановане на 25 жовтня. Його проводитимуть з 8-ї до 17-ї години.

Офіційні повідомлення про результати опитування публікуватимуться на пізніше трьох днів після опитування.

Також депутати міської ради взяли на баланс чотири квартири, придбані за кошти державного бюджету для родин учасників АТО, дали дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО та передали у власність земельні ділянки цій категорії громадян.

Середньому десантному кораблю “Кіровоград” було передано оргтехніку на суму понад 19 тисяч гривень, а одній з військових частини Кіровограда – майна майже на 63 тисячі гривень.

Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39878 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua