МЕНЮ


20 грудень 2013 - 17:06

Буде реконструйовано обласну дитячу лікарню


У наступному році в обласній дитячій лікарні мають розпочатися ремонтні роботи. На реконструкцію медичного закладу буде спрямовано 35 млн. грн. Про це повідомила на прес-конференції заступник голови ОДА Галина Пастух.

– На сьогодні нас не може задовольнити стан, у якому перебуває цей медичний заклад, адже тут лікуються діти, і якщо до рівня підготовки медичного персоналу, якості надання медичних послуг у нас немає зауважень, то приміщення лікарні потребує невідкладного ремонту, – наголосила Галина Пастух.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко зазначив, що 35 мільйонів гривень використають виключно на ремонт – зокрема, буде повністю відновлено головний корпус лікарні, пральню та допоміжні відділення.

За словами керівника профільного управління, у наступному році також планується додатково спрямувати близько 15 мільйонів гривень на придбання сучасного медичного обладнання для хірургічного та реанімаційного відділень обласної дитячої лікарні.

Йшлося на прес-конференції і про стан реалізації завдань Президента щодо захисту прав дітей, розвитку позашкільного виховання та охоплення дітей дошкільною освітою. Галина Пастух повідомила, що наша область – друга в Україні за рівнем охоплення учнів позашкільною освітою. На сьогодні цей показник становить 81,4 відсотка. Рівень охоплення дошкільною – 90,5 відсотка. Ось тут є над чим ще працювати, адже середній показник в Україні – 94 – 95 відсотків.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36034 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua