МЕНЮ


19 липень 2013 - 16:05

Буде ще й “гастрономічна лінія”


Минулого тижня секретар міської ради Ігор Волков зустрівся з керівниками закладів ресторанного господарства Кіровограда. На зустрічі йшлося про співпрацю кав’ярень, ресторанів тощо з міською владою задля створення позитивного іміджу нашого обласного центру.

В обговоренні різновидів такої співпраці взяли участь також керівники міських управління зі сприяння розвитку торгівлі й побутового обслуговування населення Тетяна Бєлова та відділу культури і туризму Анна Назарець.

Ігор Волков висловив переконання, що у створенні позитивного іміджу міста на всеукраїнському й міжнародному рівнях обопільно зацікавлені як влада, так і підприємці, а також запропонував закладам ресторанного бізнесу долучитися до проекту “Туристична карта Кіровограда”. Його реалізацію вже розпочато зі співпраці з готельним бізнесом.

Розповсюдження карти міста з додатковою інформацією про заклади харчування на території Кіровограда, безумовно, сприятиме підвищенню рівня обслуговування гостей обласного центру, а також заохотить їх до глибшого пізнання нашого міста, зазначив Ігор Волков.

На зустрічі йшлося також про можливість спільної участі сторін у проекті “Гастрономічна лінія”, розробці спеціалізованого сайту, де кіровоградці і наші гості могли б знайти вичерпну інформацію про заклади громадського харчування обласного центру.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37056 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua