МЕНЮ


29 березень 2019 - 14:02

Буде тепло і економно


У нинішньому році, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради Кропивницького, прийнятого у грудні 2018 року, визначено 12 закладів бюджетної сфери для закупівель енергосервісу та розраховано базовий рівень споживання тепла по кожному з них. Вісім дошкільних начальних закладів, дві загальноосвітні школи, а також два медзаклади пройдуть тепломодернізацію за рахунок укладання енергосервісних договорів.

– На сьогодні пройдено процедуру закупівель та визначено переможців енергосервісу на десяти бюджетних об’єктах, – повідомила заступник начальника управління економіки – начальник відділу інвестиційної діяльності та підприємництва Тетяна Ломова. – Нині триває затвердження істотних умов енергосервісних договорів. Так, термомодернізацію буде здійснено у дошкільних навчальних закладах №№24, 43, 54, 61, 69, 71, 73 та ДНЗ №16 у селищі Новому, а також у загальноосвітніх школах №№ 4, 10. Термін дії договорів – від п’яти до 15 років залежно від обсягів роботи. Наприклад, у дитсадках №№ 24 і 73 буде обладнано індивідуальний тепловий пункт, що дозволить протягом опалювального сезону зекономити теплової енергії приблизно на 400 тисяч гривень по кожному закладу. Сума договорів на цих об’єктах перевищує 300 тисяч гривень. А от інші об’єкти зазнають більш масштабних робіт. Тут буде здійснена комплексна термомодернізація – утеплення фасадів, заміна вікон і деінде покрівель. Дія договорів для таких об’єктів розрахована на 15 років, і сума договорів становить від п’яти до 21 мільйона гривень.

Начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко зазначила, що в результаті укладання договорів енергосервісу і впровадження заходів з тепломодернізації суттєво підвищиться якість теплопостачання, а надалі економитимуться бюджетні кошти на оплату енергоносіїв. А це понад 71 мільйон гривень.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39228 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua