МЕНЮ


18 травень 2013 - 09:11

Будинок на вулиці Академіка Корольова капітально відремонтують


Нещодавно до міської влади звернулися мешканці будинку №21, що по вулиці Академіка Корольова в Кіровограді, зі скаргою на те, що в стінах багатоповерхівки з’явилися тріщини. На місце відразу виїхали спеціалісти профільних управлінь міської ради, які зробили обстеження й дійшли висновку, що тріщини виникли внаслідок руйнації фундаменту будинку і його треба капітально ремонтувати.

Учора відбулося засідання технічної ради за участі першого заступника міського голови Володимира Каніщева та заступника міського голови Ігоря Василенка, на якому розглядалося це питання. Члени ради підтримали пропозицію про виділення з міського бюджету 300 тисяч гривень на капітальний ремонт з підсилення несучих конструкцій будинку. У разі позитивного вирішення цього питання на черговій сесії Кіровоградської міської ради, що відбудеться 30 травня, відразу буде замовлено проектно-кошторисну документацію й розпочато роботи.

На цьому засіданні технічна рада підтримала пропозицію щодо виділення додатково з міського бюджету 160 тисяч гривень на капітальний ремонт покрівлі дитячого садка №73, що на провулку Кінному, та 30 тисяч гривень – на проектно-кошторисні роботи з продовження реконструкції системи теплопостачання на селищі Новому.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38606 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua