МЕНЮ


28 травень 2016 - 18:03

Було темно, стало світло!


У Кіровограді повним ходом йде реалізація програми "Світле місто". Освітити околиці обіцяв у своїй передвиборчій програмі міський голова Андрій Райкович, і поступово цей проект втілюється в життя. Причому чимало вулиць почали освітлюватися вперше за своє існування! Ми вже писали про те, що засяяли вогні на Завадівці. А зараз триває капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення на вулиці Григорія Синиці (колишня Димитрова), що на Старій Балашівці.

На виконання цієї програми передбачено три мільйони 800 тисяч гривень, що дозволить реконструювати 38 об’єктів зовнішнього освітлення.

Директор комунального підприємства “Міськсвітло” Дмитро Тоток відзначив, що з ремонтом цих мереж працівники підприємства впорались за кілька днів: на вулиці, яка має протяжність 1,3 кілометра, встановлено 40 світлоточок, на яких – сучасні світлодіодні енергозберігаючі світильники. Один такий світильник споживає 23 Вт, що значно менше, ніж звичайні лампи. Перше ввімкнення зовнішнього освітлення після реконструкції мереж відбулось 24 травня.

Також на Старій Балашівці буде відновлено освітлення на вулицях Богдана Хмельницького, Лесі Українки, в провулку Крутому та інших.

Аналогічні роботи відбуватимуться і в інших мікрорайонах міста.

Оксана ВЕРСТЮК
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38592 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua