МЕНЮ


10 сiчень 2020 - 12:48

Бумерангом по безпринципності


Кілька років як останній народний аргумент проти Порошенка використовувалась його поїздка на Мальдіви

Це був козир проти всього.

На асоціацію, безвіз, Томос, джавеліни та все на світі, телевізор та його глядачі верещали як ненормальні одне: “О-о-о-офшори-и-и! Ма-а-а-альді-і-іви!”.

“Квартал-95" на чолі з коміком Зеленським навіть випустив дуже смішну сценку з цього приводу.

Тепер виявилося, у президента-слуґі задекларовано не один офшор, в тому числі сама “Студія Квартал – 95", свій черговий за вісім місяців відпочинок він проводить в Омані, на теплому узбережжі. І, судячи з усього, не збирається його перервати навіть через чергову загибель бійця під Золотим, не дивлячись на ”пєрємірья" та “розведення”.

Звичайно, президент не порушує ніяких законів та має право і на офшорний бізнес, і на відпочинок за кордоном.

Просто постає питання – як тепер виглядають його звинувачення в цьому свого попередника? Виходить, благий гнів на стадіоні та обурення в чисельних ефірах з цього та іншого приводів – то було шоу?

Комедія, щоби надурити електорат?

Ну, і слідом за повторенням того, в чому Зеленський звинувачував Порошенка – очікуємо хоч чогось, що буде віддалено нагадувати безвіз, Томос, асоціацію, джавелінитощо, бо відпочити він вже встиг на кілька президентських термінів.

Коментарі з Фейсбуку.

Alex Dasty.Найвищий рівень – це зустріч з старшим помічником молодшого прибиральника палацу султана Оману? Ніяких офіційних зустрічей заплановано не було, глава держави Оман хворий і ні з ким не зустрічається.

Владимир Басов.За власні гроші? З родиною, для зустрічі на найвищому рівні? Або в Офісі Президента не розуміють, що пишуть, або Президент не розуміє, кого він взяв на роботу в свій офіс.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37177 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua