МЕНЮ


27 березень 2015 - 13:24

Бути чи не бути Дворцовій культурною?


На єдиній у Кіровограді пішохідній вулиці буде організовано цивілізовану літню торгівлю, а міська транспортна галузь – один з пріоритетів діяльності міської влади.

На цьому на прес-конференції в міській раді наголосив заступник міського голови Сергій Васильченко. Він також подякував журналістам, які першими вдарили на сполох, коли літні майданчики на Дворцовій почали нагадувати грандіозні стаціонарні об’єкти.

– Міська влада завжди була, є і буде налаштована на вирішення будь-яких проблем через діалог, – наголосив заступник міського голови. – А намагання окремих представників бізнесу розмовляти з нею мовою тиску й ультиматумів є неприйнятними. Керівники кав’ярні “Мокко” і ресторану “Primo Violino” у своїх стосунках з міською владою нагадують Путіна. Той захопив частину України, а тепер пропонує домовлятися. Так і ці бізнесмени незаконно захопили частину території міста, пішли проти громади, а тепер у суді намагаються відстояти свої зазіхання. Та ще й аргументація своїх дій у судових позовах у них убивча: кафе “Мокко” без свого металопластикового майданчика не виживе, а без майданчика ресторан “Primo Violino” збанкрутує вся корпорація “Система ССБ”. Мабуть, саме така мотивація вплинула на суддю Ленінського районного суду, який оперативно відкрив провадження і заборонив примусове знесення незаконно встановлених споруд до закінчення судового процесу. Так само оперативно він призначив і слухання справ за позовами Олени Марцифей і Олени Березкіної – керівників “Мокко” і “Primo Violino”. Слухання відбудуться другого квітня о 10:45 і о 15:30 у кабінеті № 413 приміщення Ленінського районного суду…

Сергій Васильченко закликав журналістів взяти участь у висвітленні судового засідання та запросив небайдужих кіровоградців підтримати міську владу в її відстоюванні інтересів громади.

– Міська рада охоче підтримає підприємців у веденні цивілізованого бізнесу на Дворцовій, перетворенні цієї вулиці на місце відпочинку, – підкреслив Сергій Васильченко. – Але погоджені тимчасові об’єкти вуличної торгівлі функціонуватимуть лише у весняно-літній період. Після цього їх потрібно демонтувати. Саме такою є й позиція виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, який на своєму засіданні погодив рішення міськради щодо визнання вулиці Дворцової, на відтинку від обласного краєзнавчого музею до вулиці Кавалерійської, такою, де заборонено розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, рух та стоянку автомобільного транспорту. Виняток становитимуть лише відкриті літні майданчики, зовнішній вигляд яких буде узгоджений з міським управлінням містобудування та архітектури…

Відповів Сергій Васильченко і на запитання журналістів стосовно збільшення кількості тролейбусів на маршрутах № 4 і 10, а також щодо відновлення маршруту № 1, який пролягає через Ковалівку.

– На даний час орендар тролейбусного парку “Єлисаветградська транспортна компанія” у час пік випускає на лінії два десятки машин. Якщо хоча б кілька з них перевести на маршрут № 1, то це призведе до збою у графіку руху на маршрутах № 4 і 10. Підприємство зараз не має можливості придбати додатковий електротранспорт, а міська влада не має права виділяти кошти для цього орендованому підприємству (може лише комунальному). Допомогти в даній ситуації міг би інвестор “ЄТК”, надавши кошти на придбання нових тролейбусів або ж на капітальний ремонт ненових.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40174 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua