МЕНЮ


12 серпень 2011 - 11:05

Був штурманом, став тренером


Шостого серпня виповнилось 70 років викладачу Державної льотної академії України Віктору Іванову.

Народився він у Кіровограді, на другий день окупації міста німецькими загарбни- ками. Раннє дитинство було обпалене війною, не менш складна – і повоєнна юність. Навчався у школі №6, закінчивши сім класів, пішов до ремісничого училища №1 здобувати робітничу професію. Після його закінчення працював ремонтником котельного обладнання на заводі «Червона зірка». Після закінчення школи робітничої молоді №3, у 1961 році вступив на відділення штурманів Кіровоградської школи вищого льотного пілотажу – старожили пам’ятають, що так тоді називалась ДЛАУ. Отримавши свідоцтво штурмана цивільної авіації та диплом про середню спеціальну освіту, був зарахований на посаду штурмана-інструктора літаків Іл-14 та Ан-2. З часом освоїв літаки Лі-2, Ан-24, Як-40, Л-410. За 33 роки налітав на цих літаках 18 тисяч годин. За всі ці роки ним були підготовлені тисячі молодих авіаційних спеціалістів для цивільної авіації як нашої країни, так і десятків іноземних авіакомпаній.

А у вільний від роботи час Віктор Олександрович захоплювався спортом. Найулюбленішою грою ще зі школи для нього був баскетбол. Тоді в ШВЛП спорту приділялась особлива увага, а баскетбольна команда льотної школи була найкращою в області. Будучи основним гравцем цієї команди, Віктор Олександрович двічі ставав чемпіоном спартакіад Аерофлоту СРСР.

Передбачаючи, що льотна робота не така вже й тривала, Віктор Іванов вирішив продовжити освіту та вступив до Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О.С. Пушкіна на факультет фізичного виховання. І вже після уходу з льотної роботи у 1997 році прийшов працювати викладачем на кафедру фізичної та психологічної підготовки ДЛАУ. Тут він трудиться і нині.

Також Віктор Олександрович тренує команду СК «Ікар», яка під його керівництвом не раз ставала чемпіоном та призером міських, обласних та Всеукраїнських змагань.

Колеги та друзі щиро вітають ювіляра з днем народження, бажають йому щастя та здоров’я, успіхів на тренерському поприщі та нових спортивних здобутків його вихованцям.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36823 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua