МЕНЮ


5 березень 2013 - 12:49

Бюджет Кіровограда виконується


За два місяці нинішнього року до загального фонду міського бюджету надійшло 118,1 мільйона гривень, з них власних і закріплених доходів – 50,6 мільйона гривень. Заплановані показники надходжень і від податку з доходів фізичних осіб, і від плати за землю виконані. Про це повідомила на понеділковій апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса із керівниками структурних підрозділів виконавчих органів міської ради начальник управління фінансів Любов Бочкова.

Так, ПДФО за два місяці надійшло 41,3 мільйонагривень, що становить 100,4 відсотка до плану та на 11,3 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року. Плати за землю надійшло 7,4 мільйона гривень, що становить 102,1 відсотка до запланованого показника. Варто зауважити: якщо показники надходжень від земельного податку ще не досягли ста відсотків, то по орендній платі план стабільно виконується й навіть перевиконується уже протягом кількох місяців. Як підкреслив Олександр Саінсус, це є результатом планомірної роботи профільного управління – налагоджено чіткий контроль за виконанням умов договорів оренди, у випадках, якщо є заборгованість з орендної плати, подаються матеріали до суду. Так само планомірно слід працювати й над наповненням бюджету від земельного податку, наголосив міський голова.

Щодо субвенцій та дотацій з державного бюджету, то майже всі вони надходять відповідно до плану, водночас місто недоотримало більше мільйона гривень субвенції на відшкодування пільгових перевезень пасажирів.

До спеціального фонду міського бюджету за два місяці нинішнього року надійшло 10,6 мільйона гривень, у тому числі до бюджету розвитку – 8,9 мільйона гривень, що в три рази більше, ніж торік.

Щодо видатків, то, як повідомила Любов Бочкова, 54,3 мільйона гривень протягом двох місяців спрямовано на освіту, 25,3 мільйона гривень – на охорону здоров’я, 3,9 мільйона гривень – на житлово-комунальне господарство, 3,6 мільйона гривень – на культуру і мистецтво. Варто зауважити, що порівняно з відповідним періодом минулого року дещо збільшилася питома вага у видатках фінансування житлово-комунального господарства – з 3,4 до 4,1 відсотка (за рахунок погашення заборгованості, що утворилася торік через «зависання» коштів у казначействі). Загалом, із загального та спеціального фондів міського бюджетів на житлово-комунальну галузь уже спрямовано 5,3 мільйона гривень, що на 33 відсотки більше, ніж за відповідний період минулого року.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38206 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua