МЕНЮ


23 грудень 2016 - 11:41

Бюджет Кропивницького прийнято


Двадцятого грудня на сьомій сесії Кіровоградської міської ради депутати ухвалили міський бюджет на 2017 рік та низку інших важливих для громади рішень.
Перед розглядом порядку денного міський голова Кропивницького Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов вручили директору міського водопровідно-каналізаційного господарства ОВКП “Дніпро – Кіровоград” Валентині Давидчук відзнаку “За заслуги” ІІ ступеня за особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства міста і багаторічну сумлінну працю.
Було надано слово громадським активістам. Питання, які вони порушували, стосувалися в основному процесу декомунізації в місті. Прозвучала, зокрема, пропозиція назвати сквер біля Колгоспного ринку сквером «Української звитяги» із подальшим демонтажем пам’ятника «будьонівцям» та благоустроєм цієї території.
Спершу депутати заслухали запити. Більшість із них стосувалася надання матеріальної допомоги малозабезпеченим кропивничанам. Також депутати підтримали запит щодо виділення із міського бюджету 50 тисяч гривень для придбання кухонної техніки для їдальні 3-го полку спецпризначення, що базується у Кропивницькому. З відповідним проханням до депутатського корпусу звернулася керівник їдальні Тетяна Бородіна.
Бюджет – більше двох мільярдів гривень
Основним питанням порядку денного було ухвалення міського бюджету на 2017 рік. За інформацією начальника фінансового управління міськради Любові Бочкової, у цілому ресурс міського бюджету на наступний рік становитиме понад два мільярди 42 мільйони гривень, що на 15 відсотків більше, ніж у 2016 році.
– Видаткова частина міського бюджету відповідає його дохідній частині, – зазначила Любов Бочкова. – 78,8 відсотка займають видатки на освіту, медицину, культуру, фізичну культуру і спорт, соціальний захист. На фінасування оплати праці працівникам бюджетних установ заплановано 762,9 мільйона гривень, а це – 66,3 відсотка від загального фонду міського бюджету. Видатки на житлово-комунальне господарство затверджено в сумі 106,38 мільйона гривень.
На дорожнє господарство у 2017 році буде витрачено 72,6 мільйона гривень. Видатки бюджету розвитку складуть 192,31 мільйона гривень.
Вперше виділено кошти на громадські проекти
На цьому ж засіданні депутати затвердили положення про громадський бюджет. Кошти на виконання різноманітних проектів, поданих мешканцями міста, вже закладено у міському бюджеті. Ця сума становить три мільйони гривень.
Під час розгляду цього питання депутати порушили проблему створення у Кропивницькому притулку для осіб без певного місця проживання.
До міської ради свого часу звернулися члени громадської організації “Милосердя”, які впродовж п’яти років надають допомогу безпритульним.
Із керівником цієї громадської організації Володимиром Корчаченком зустрічався Андрій Табалов. Вони обговорили питання документального оформлення земельної ділянки під будівлею, де члени громадської організації здійснюють ремонт, щоб облаштувати заклад для безхатченків.
– Ми на найближчому засіданні, де розглядатимуться земельні питання, врегулюємо цю проблему, – зазначив Андрій Табалов. – Крім того, цій громадській організації, крім бюджетної підтримки, надзвичайно потрібна допомога в організацї харчування підопічних.
Кошти на котельню та ремонт шкіл
Депутати внесли зміни до програми капітального будівництва, реконструкції та ремонтів об’єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення на 2016 – 2018 роки, додавши 100 тисяч гривень на створення проектно-кошторисної документації для будівництва котельні у селищі Новому, 100 тисяч гривень – на завершення реконструкції центрального входу ЗОШ №6 та 90 тисяч – на завершення ремонту спортивного залу в ЗОШ №4.
У четвер міська рада продовжила свою роботу. Було розглянуто частину звітів голів постійних депутатських комісій, нагороджено відзнакою “За заслуги” другого ступеня відомого диктора обласного радіо Миколу Левандовського..
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40613 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua