МЕНЮ


28 жовтень 2016 - 13:48

Бюджетний процес -2017: проблеми і перспективи


26 жовтня у Кропивницькому обговорювали особливості формування бюджетів на 2017 рік. Актуальне для влади і громади питання порушували в облдержадміністрації з ініціативи регіонального відділення Асоціації міст України.
Від обласного центру у заході взяли участь міський голова Андрій Райкович та начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова.
Коментуючи хід бюджетного процесу, Любов Бочкова порушила низку проблем, зокрема компенсації за пільговий проїзд в електротранспорті. Сьогодні держава винна місту 2,8 мільйона гривень на відшкодування вартості таких перевезень.
Ще одна проблема – фінансування професійно-технічної освіти, яке теж переклали на місцеві бюджети. У Кропивницькому функціонують шість таких закладів, і цього року на їх утримання з міської скарбниці використано 54 мільйони гривень. Проте більшість випускників цих закладів їде працювати за межі Кропивницького.
– Фактично наше місто оплачує підготовку робітничих кадрів для всієї Кіровоградщини, – зауважила Любов Бочкова. – Чому ми повинні фінансувати їх навчання лише за кошти міського бюджету?
Ще одне невирішене питання – отримання коштів з Фонду регіонального розвитку на фінансування інвестиційних об’єктів міста. За словами Любові Бочкової, щороку на конкурсний відбір місто подавало пропозиції з переліком інвестиційних програм та проектів. Проте жодного разу кошти фонду на обласний центр не виділялись.
Тож цього року міська влада звертається до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету щодо фінансової підтримки у 2017 році в рамках інвестицій з державного фонду регіонального розвитку в сумі 50,7 мільйона гривень. Їх планують спрямувати на реалізацію інвестиційних проектів, що прописані в стратегії економічного та соціального розвитку Кропивницького до 2020 року.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37996 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua