МЕНЮ


14 вересень 2021 - 15:01

Бюро перекладів у Києві


Бюро перекладів «Держпереклад» надає повний комплекс перекладацьких та додаткових інформаційних послуг. За час своєї роботи ми завоювали прекрасну репутацію та користуємося довірою своїх клієнтів.

Головна причина довіри - це наша щира любов до своєї справи і розуміння того, наскільки цінними є час і гроші клієнтів.

Принцип роботи нашого бюро полягає у максимальній якості кожної послуги, що надається, а не в кількості клієнтів.
Ми здійснюємо письмові переклади інформації будь-якої тематики та рівня складності на більш ніж 50 мов.Наші співробітники - це дипломовані перекладачі, юристи, редактори. Глибокий досвід наших фахівців дає нам можливість виконувати всі роботи комплексно.

Щодня ми займаємося перекладами різних документів, коректурою, редагуванням, локалізацією та версткою сайтів, оформлюємо нотаріально засвідчені переклади, легалізуємо документи у відповідних Міністерствах України, проставлямо апостиль, проводимо нострифікацію та евалюацію освітніх документів.
Ми перекладаємо тексти різних тематик
 • сфера IT, інноваційні винаходи та технології;
 • телекомунікаційна галузь;
 • побутова та офісна техніка та електроніка;
 • промислове обладнання та електроніка;
 • електротехніка;
 • важка, легка, хімічна та харчова промисловість;
 • будівництво;
 • нафтогазова та металургічна промисловість;
 • виробництво;
 • гірничодобувна та енергетична галузі;
 • сфера транспорту,
та багато чого іншого.
Офіси бюро зручно розташовані у центральних локаціях великих міст країни: Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя. Замовлення послуг доступно безпосередньо в офісах або онлайн через форму на сайті http://translation.center, по телефону або e-mail. Працівники бюро адаптовані до роботи в умовах протидії COVID-19 згідно чинного законодавства України. Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо доставку виконаних замовлень у будь-яке велике місто або містечко України або закордон.

Наші фахівці постійно беруть участь у міжнародних перемовинах і конференціях в якості перекладачів.

Звертаючись до нас за послугою, ви можете бути впевнені в її якості. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, високу швидкість роботи, грамотне викладення матеріалів.
Додаткова перевага роботи з нами - це адекватні ціни, повна конфіденційність всієї інформації. Постійні замовники також знають про те, що можуть отримати деякі бонуси - при великому замовленні або постійній співпраці ми пропонуємо великий відсоток знижки на всі види робіт.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3747 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua