МЕНЮ










25 березень 2011 - 12:41

ЦЕ ВАМ НЕ ЖАРТИ


У середу під керівництвом першого заступника міського голови Василя Дзядуха відбулось перше засідання робочої групи з ліквідації торгівлі у невстановлених місцях, створеної розпорядженням міського голови. До її складу ввійшли керівники санітарної і ветеринарної служб, органів внутрішніх справ, працівники виконавчих органів міської ради.

Усі члени групи були одностайні в тому, що торгівля продуктами харчування має здійснюватись на ринках міста, де забезпечений належний лабораторний контроль за їх якістю, створені відповідні умови для торговельників та покупців. Водночас силові методи в даному випадку ефективного результату не принесуть, зрозуміло, що ці люди вийшли торгувати на вулицю не від хорошого життя, для багатьох із них це – єдиний засіб заробити на існування. Тож вирішено, що на території Центрального ринку будуть чітко визначені пільгові місця для тих, хто торгуватиме продуктами власного виробництва (городиною, домашніми яйцями, курми й таким іншим). Із самими "тротуарними" продавцями до 1 квітня вестиметься роз’яснювальна робота, що торгувати на ринку буде і законно, і безпечно, і зручно. Звичайно, тим, хто реалізує неякісні продукти або заборонені до продажу (наприклад, кров’яну ковбасу домашнього виробництва, консервова- ні в домашніх умовах гриби й таке інше), доведеться шукати інший вид діяльності. І тут нічого не вдієш, оскільки йдеться про безпеку кіровоградців. Крім того, робоча група проаналізує діяльність усіх виносних торговельних точок та вагончиків по вулиці Преображенській – чи є у них торговельні патенти, право на користування земельною ділянкою, чи сплачують вони податки. Тим, хто торгує незаконно, доведеться припинити свою діяльність, а для тих, у кого із законом усе гаразд, будуть шукати альтернативні варіанти її продовжити.

Наступним етапом наведення ладу в центральній частині міста, зазначив Василь Дзядух, стане перенесення кіосків з квітами та іншим крамом із зупинки біля готелю "Київ" у місце, де вони не заважатимуть пішоходам. І вже на третьому етапі піде мова про ліквідацію стихійної торгівлі в інших місцях обласного центру, таких, як сквер Слави.

Олена КОЛЕСНИКОВИЧ



28 березень 2011 - 21:05
123 (вст)

sty13

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.25434 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua