МЕНЮ


1 лютий 2013 - 13:57

Центр адмінпослуг розширюється


Найближчими днями буде відкрито другу чергу центру надання адміністративних послуг. Про це повідомив на понеділковій нараді кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради начальник відділу дозвільних процедур Антон Шевченко.

У другому крилі приміщення на першому поверсі міської ради виконано ремонтні роботи, триває облаштування кабінетів. Тут вестимуть прийом відвідувачів управління державної реєстрації, відділ по роботі зі зверненнями громадян, канцелярія та відділ житла, що значно розширить спектр послуг ЦНАПу.

Антон Шевченко повідомив також, що за минулий рік центр прийняв понад 60 тисяч відвідувачів, оброблено 33 600 письмових заяв. Центр виконує функції регіонального, тут надається 141 адміністративна послуга.

Серед здобутків в організації роботи ЦНАПу Антон Шевченко назвав чітке дотримання графіку прийому дозвільними органами в центрі, налагодження належної співпраці з управлінням ДАІ області та інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю, які видають рахунки на дозволи, декларації про початок будівництва і про готовність об’єкта в межах дозвільного центру, підключення усіх державних адміністраторів до загальнодержавної електронної системи документообігу, удосконалення роботи електронної системи керування чергою та сайту центру.

Антон Шевченко зазначив, що практично відсутні скарги на некоректну поведінку спеціалістів, проте залишилися нарікання на тривалі терміни розгляду земельних питань.

Серед проблемних моментів роботи ЦНАПу Антон Шевченко визначив тимчасове призупинення прийому документів управлінням земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища щодо передачі земельних ділянок у власність юридичним та фізичним особам у зв’язку зі змінами в законодавстві. Крім того, за словами начальника відділу, має місце порушення термінів розгляду земельних питань. Фактично, підкреслив Антон Шевченко, між датою прийому заяви та датою ухвалення рішення минає більше чотирьох місяців. Він також звернув увагу, що трапляються випадки прийому відвідувачів поза центром.

Олександр Саінсус доручив встановити жорсткий контроль за термінами розгляду питань землевпорядкування та наголосив на персональній відповідальності керівників виконавчих органів за проведення прийому відвідувачів поза центром надання адміністративних послуг.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3635 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua