МЕНЮ


29 березень 2013 - 13:07

Центр добрих міліцейських послуг


Міліція Кіровоградщини виконала вимогу Президента України щодо вдосконалення системи адмі- ністративних послуг міліції – відкрила сервісний центр.

Розташована новостворена установа у приміщенні відділення реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ з обслуговування міста Кіровограда та Кіровоградського району (Кіровоград, проспект Інженерів, 1А). Як розповів заступник начальника управління МВС в області – начальник міліції громадської безпеки Дмитро Селезньов, сюди слід звертатися за дозволами на носіння, зберігання зброї, за довідками про наявність або відсутність судимості, а також з питань реєстрації транспортних засобів, отримання водійських посвідчень, ліцензування охоронної діяльності, замовлення послуг державної служби охорони.

У складі сервісного центру обласного управління МВС працюють представники ряду міліцейських підрозділів – громадської безпеки, інформаційно-аналітичного забезпе- чення, ДАІ, науково-дослідного експертно-криміналістичного центру та відділу державної служби охорони. У приміщенні центру є і наочна інформація для відвідувачів, і зручні місця для очікування та заповнення бланків.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37359 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua