МЕНЮ


28 серпень 2018 - 13:32

Cезон ремонту доріг у розпалі


Бригади спеціалістів і спеціальна техніка активно працюють на вулицях Кропивницького, виконуючи капітальний і поточний ремонти дорожнього покриття.
За інформацією головного управління житлово-комунального господарства міської ради, станом на 16 серпня поточний ремонт дорожнього покриття вже виконано в провулку Василівському, на вулицях Пацаєва, Київській, Ялтинській, Генерала Родимцева, Євгена Чикаленка, Євгена Тельнова, Степняка-Кравчинського, Комарова, Курганній, Ганни Дмитрян, Севастопольській, Сиваській, Мурманській, Руслана Слободянюка, на проспекті Університетському, Студентському бульварі, частково на площі Богдана Хмельницького.
– Наразі ремонтні роботи тривають на вулиці Героїв України. На даному об’єкті вже виконано фрезерування і проводять підняття люків на рівень дорожнього покриття, після цього розпочнеться асфальтування дороги, – повідомив керівник ГУ ЖКГ Віктор Кухаренко. – Також працівниками КП «Універсал-2005» проводять ямковий ремонт на вулицях Салтикова-Щедріна та Нижній П’ятихатській.
Роботи з капітального ремонту доріг виконують на вулицях Короленка і Тютюшкіна, завершено асфальтування та перевіряють його якість на вулиці Верхній Пермській.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37195 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua