МЕНЮ










5 квiтень 2019 - 15:03

Чавунні кришки колекторів від «Дніпро-Кіровоград»


У Кропивницькому встановили дві кришки на колодязі, що належать ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з логотипом і назвою комунального підприємства, вони – належної якості та можуть уберегти комунальне майно від вандалів. Про це повідомила директор КВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Валентина Давидчук.

– До цього часу ми намагалися міняти всі викрадені люки на полімерно-піщані, – сказала посадовець. – Але проблема в тому, що часто люки, розміщені на автомагістралях, особливо на тих, якими їздять великоваговики, не витримують навантаження і розсипаються. Їх доводиться часто міняти. У Кропивницькому є приватний підприємець, який виготовляє якісні чавунні люки. Він нам подарував кілька. Ми їх уже встановили і протягом приблизно двох тижнів будемо дивитися, як вони витримують навантаження. І тоді вирішимо питання придбання цих кришок.

Ринкова вартість однієї чавунної кришки – приблизно півтори тисячі гривень. Полімерно-піщана коштує близько 600 гривень, проте їх змушені часто замінювати.

– Про остаточну ціну ми будемо домовлятися з підприємцем. Він виготовить кришки одразу з логотипом “Дніпро-Кіровоград”. При здачі таких кришок на пункти прийомів брухту одразу буде видно, що це – люк саме нашого підприємства. Я сподіваюся, що актів вандалізму поменшає і ми збережемо комунальне майно, – зазначила Валентина Давидчук.




Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.39157 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua