МЕНЮ


23 жовтень 2015 - 11:58

Чекаємо на чесних і сміливих патрульних


Учора, 22 жовтня, у приміщенні обласної філармонії о дев’ятій годині розпочалося приймання анкет від охочих потрапити до патрульної поліції Кіровограда.

На відкриття цієї вступної кампанії до нашого міста завітали радник міністра МВС Зорян Шкіряк, начальник департаменту патрульної поліції МВС України Олександр Пацевич і начальник департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко. Також були присутні голова ОДА Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та секретар міської ради Іван Марковський.

– Сьогодні МВС є тим органом, який реально демонструє, що реформи тривають. До цієї реформи можна доторкнутися. Нова патрульна поліція приходить у ваше місто. Там, де працює нова поліція, на 85 відсотків населення довіряє цим молодим людям. Головне наше завдання – повернення довіри до правоохоронних органів. Дивлячись на ці зміни, вся країна буде зобов’язана рухатись у напрямку цілісного реформування нашої держави, – заявив Зорян Шкіряк.

Із самого ранку до обласної філармонії прийшло кілька сотень охочих служити в патрульній поліції. За перших півгодини після початку приймання анкет їх подали 140 кіровоградців, а впродовж першої години – понад 240 претендентів. Проходити тестування на загальних підставах можуть як працівники ДАІ, так і кандидати, які раніше ніколи не працювали в правоохоронних органах. Набрати в патрульну поліцію міста заплановано 250-300 поліцейських. Артем Шевченко повідомив, набір триватиме до 12 листопада, а після новорічних свят почнеться розгляд анкет, тести, співбесіди та випробування. З тими, хто пройде усі ці етапи, проводитимуть навчання.

Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39501 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua