МЕНЮ


1 червень 2012 - 17:15

Чекаємо пропозицій щодо міської Дошки пошани!


Шановні кіровоградці!

Виконавчий комітет міської ради розпочав підготовку до святкування Дня міста. Одним із заходів цього дійства є відкриття міської Дошки пошани та відзначення кращих представників територіальної громади за особистий внесок у соціально-економічний розвиток Кіровограда, виробничий потенціал, а також поліпшення його іміджу в Україні та за її межами.


Управління економіки міськради готує пропозиції міському голові щодо розміщення візуальних зображень кандидатів, у тому числі у номінаціях "Кращий підприємець" та "Кращий роботодавець".

Пропонуємо вам подавати письмові пропозиції про найбільш достойних, на вашу думку, кандидатів на перемогу в зазначених номінаціях на ім’я міського голови (кімн. 103 міської ради).

Лист з пропозиціями повинен бути, відповідно до чинного законодавства, підписаний, зареєстрований та містити таку інформацію про кандидата:
– ПІБ кандидата, підприємство та посада, контактні дані;
– характеристику кандидата, в якій висвітлюються основні біографічні дані, його досягнення, внесок у соціально-економічний розвиток міста (в тому числі за минулий рік), громадська робота.

Пропозиції приймаються до 15 червня 2012 року.
Довідки за телефонами: 36-13-35 (з питань номінації "Кращий підприємець") та 22-15-79 (з питань номінації "Кращий роботодавець").Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36308 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua