МЕНЮ


1 липень 2014 - 13:16

Через ажіотаж запаслися сіллю на десять років наперед


У Кіровограді один раз таке вже траплялося – хтось пустив чутки, що в Україні зупинився соляний завод, і кіровоградці побігли скупляти всю сіль у магазинах – у багатьох ще й досі вдома по мішку солі стоїть. Зараз ситуація повторилася. Минулого тижня люди знову кинулися скупляти сіль. Хтось казав, що в Артемівську Донецької області припинив працювати завод через АТО, інші взагалі розповідали, що на цьому підприємстві стався вибух. Як наслідок, всю сіль розмітали з полиць за мить. Хто встиг – закупили якнайбільше, адже вже розпочався сезон консервації.

Подібна ситуація – не лише в Кіровограді, а й в усіх області, також у Харківській, Дніпропетровській та Полтавській областях. Знайомі з одного села, що в Олександрійському районі, розповіли, що за сіллю їздили аж у П’ятихатки, там пачку солі їм вдалося купити за 9 гривень.

Та насправді причин для ажіотажу немає. Сіль є, завод в Артемівську як працював, так і працює.

- У перший же день, як люди почали скуповувати сіль, ми зателефонували до оптового постачальника солі в нашу області, і він повідомив, що поставки «Артемсіль» здійснює регулярно і в том ж обсязі, як і раніше, перебоїв немає, - коментує ситуацію заступник міського голови Сергій Васильченко. – У нас всі місцеві магазини сіллю забезпечені, єдине – у мережі АТБ своя логістика, ми не можемо втручатися в цей процес і моніторити ситуацію в цій мережі. Однак в цілому проблем із сіллю немає.

Схоже, чутки про зникнення солі – або невдалий маркетинговий хід, або наслідок того, що люди просто через якісь чутки налякалися і почали її скуповувати у великій кількості. У АТБ ж немає своїх складів, їм товар підвозять по мірі його закінчення, ось у випадку із сіллю нею просто не встигають заповнювати полиці – тож тепер біля них постійно таблички «товар у дорозі». Зате ті, хто солі накупив, тепер, мабуть, ще років п’ять за нею до магазинів не ходитимуть.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41287 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua