МЕНЮ


13 листопад 2012 - 15:51

«Червона зірка» продовжує інтеграцію на ринок Європи


C 31 жовтня по 4 листопада в місті Бухарест (Румунія) відбулася 17-я Міжнародна виставка обладнання та продуктів землеробства INDAGRA 2012, яка включає в себе експозиції різноманітних сфер агропромислового комплексу і вважається однією з найбільших виставок у Східній Європі.

У цьому році учасниками виставки стали понад 400 компаній з різних країн світу. Кіровоградський завод «Червона зірка» був представлений на стенді свого офіційного дилера в Румунії - компанії Miaghi Impex.

На румунській виставці були представлені чотири одиниці техніки: зернова сівалка АСТРА СЗ 3,6 А, просапна сівалка ВЕСТА 8, просапний культиватор АЛЬТАІР 4,2 і дискова борона ПАЛЛАДА 4000.
Фахівці «Червоної зірки» відзначають, що відвідувачі INDAGRA 2012 з великим інтересом поставилися до всіх представлених моделей, але все ж більше уваги зосередилося на посівних машинах, які на сьогоднішній день виконані на тому ж технологічному рівні, що й європейські аналоги, але при цьому є більш доступними для споживачів.

Високий інтерес до сівалок АСТРА СЗ 3,6 А і ВЕСТА 8 був підтверджений не тільки кількістю відвідувачів стенду, але й кількістю контрактів на купівлю цих машин. Зернова сівалка Астра СЗ 3,6 А була придбана двома румунськими господарствами, а просапна сівалка Веста 8 - трьома.

Генеральний директор ПАТ «Червона зірка» Сергій Калапа відзначає, що активне впровадження продукції «Червоної зірки» на ринок Європи стало можливим завдяки активному технічному переозброєнню підприємства. «Заміна металорізального та металообробного обладнання, впровадження нових технологій зварювання, застосування передової технології порошкового фарбування - все це поставило техніку« Червоної зірки» на один технологічний рівень зі світовими виробниками. Маючи конкурентоспроможний продукт, ми можемо виходити на нові ринки »- говорить Сергій Калапа.

За чотири роки, впродовж яких техніка кіровоградського заводу продається в Румуннії, її продажі збільшилися в кілька разів. Наступним етапом зміцнення позицій «Червоної зірки» в Європі стане випуск лінійки машин, спеціально розроблених під потреби європейських фермерів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.58969 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua