МЕНЮ


26 березень 2013 - 10:18

Четверо згоріли, двое вчаділи


Протягом тижня на Кіровоградщині трапилося чотири пожежі зі смертельними наслідками.

Так, за даними прес-служби управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, 19 березня у с. Оникієве Маловисківського району через коротке замикання телевізора виникла пожежа 12 м2 покрівлі та домашніх речей в житловому будинку.

У м. Долинська в приватному домоволодінні виникла пожежа 6 м2 домашніх речей в літній кухні. На місці пожежі виявлено тіло 52-річної доньки господаря. Причина пожежі та смерті – встановлюється.

21 березня у с. Данилова Балка Ульяновського району у житловому будинку під час пожежі виявлено тіло загиблого 62-річного господаря. Причина смерті встановлюється. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів.

У с. Новоселиця Ульяновського району виникла пожежа 12 м2 покрівлі та домашніх речей в господарчій споруді, яка належить голові фермерського господарства. Причина – необережне поводження з вогнем при курінні 57-річного охоронця ФГ, тіло якого виявлено на місці пожежі. Причина смерті встановлюється.

У с. Калмазове Вільшанського району виникла пожежа 10 м2 перекриття та домашніх речей в приватному житловому будинку, який належить 58-річному чоловіку, тіло якого виявлено на місці пожежі. Причина смерті встановлюється. Причина пожежі встановлюється.

В Олександрії в приватному житловому будинку виявлено тіла двох загиблих: 37-річного батька та 18-річного сина. Орієнтовна причина смерті – отруєння чадним газом.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.50438 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua