МЕНЮ










3 квiтень 2013 - 15:54

Чи передбачена відповідальність за заниження зобов’язання в податковій декларації про майновий стан та доходи громадян?


У разі виправлення помилок шляхом подання нової звітної декларації про майновий стан і доходи до закінчення граничного терміну подання, відповідальність за заниження податкового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб не застосовується ( п.123.1 ст.123 Податкового кодексу України).



Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кіровоградської ОДПІ Кіровоградської області ДПС



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.37214 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua