МЕНЮ










10 липень 2013 - 15:01

Чи потрібно нараховувати ПДВ на кошти, помилково зараховані на наш розрахунковий рахунок?


Разом із тим, відповідно до п.35.1 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» від 05.04.2001р. №2346-ІІІ неналежний отримувач зобов’язаний протягом трьох робочих днів від дати надходження повідомлення банку-порушника про здійснення помилкового переказу ініціювати переказ еквівалентної суми коштів банкові – порушнику.


Інформаційно-комунікаційний відділ
Кіровоградської ОДПІ



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.44032 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua