МЕНЮ










10 листопад 2003 - 15:20

ЧИ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ СУБСИДІЯ, ЯКЩО ВЛАСНИК ЖИТЛА ЧИ ОСНОВНИЙ КВАРТИРОНАЙМАЧ, НА ЯКОГО ВІДКРИТО ОСОБОВІ РАХУНКИ, НЕ ПРОПИСАНИЙ, НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ ЗВЕРНЕННЯ?


В окремих випадках, на підставі рішень районних, районних у містах Києві і Севастополі державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних комісій відділи (управління) можуть, як виняток, призначити субсидію іншій особі, зареєстрованій у житловому приміщенні (будинку).

Чи призначається субсидія, якщо уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у державному громадському житловому фонді, член житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового приміщення, на якого відкрито особові рахунки, та особи, що зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні (будинку), мають у своєму володінні (користуванні) чи володінні (користуванні) чоловіка (дружини, неповнолітніх дітей) більш ніж одне житлове приміщення.

Відповідно до пункту 5 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 року №1050, якщо у володінні (користуванні) сім'ї у сукупності більш ніж одне житлове приміщення (будинок), загальна площа яких у сумі перевищує встановлені норми володіння чи користування загальною площею житла (21 кв. м на кожного прописаного та додатково 10,5 кв. м на сім'ю), то субсидія не призначається.



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 1.10884 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua