МЕНЮ










30 липень 2013 - 13:00

Чи залишається обов’язковим подання звіту за формою № 3ВР-1 до територіального органу Міндоходів України після установки модему на старі РРО?


Для тих категорій платників, які відповідно до абзаців другого та третього п. 3.7 ст. 7 Закону про РРО не зобов’язані передавати звітну інформацію з РРО дротовими або бездротовими каналами зв’язку, залишається обов’язковим подання звітності на паперових носіях за формою № 3ВР-1 один раз на місяць до 15 числа, наступного за звітним.

Прес - служба Кіровоградської ОДПІ



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.43331 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua