МЕНЮ


29 серпень 2014 - 11:28

Чим незадоволений новий прокурор


Першу прес-конференцію у статусі прокурора Кіровоградщини дав днями Михайло Гаврилюк.

Насамперед новопризначений керівник прокуратури окреслив основні завдання очолюваної установи в сучасних умовах – упередження поширення регіоном антидержавних настроїв, збереження миру та громадського порядку, недопущення порушень прав громадян, які переселились з окупованих територій та зони дії АТО й мобілізованих мешканців області.

Як повідомив прокурор області, уже виявлено факти звільнення недобросовісними роботодавцями призваних на військову службу працівників. У кожному такому випадку прокуратурою вжито відповідні правові заходи реагування, дев’ятьох незаконно звільнених мобілізованих громадян поновлено на роботі.

За втручання прокуратури поновлено й права переселенців. Наприклад, в Олександрівському та Світловодському районах на законну вимогу прокурора десяти таким сім’ям з дітьми призначено та виплачено соціальні допомоги.

За словами Гаврилюка, залишається пріоритетним напрямком діяльності прокуратури і боротьба з корупцією. При цьому прокурор зазначив, що ця робота потребує значної активізації, оскільки із 70 чиновників, викритих цього року в корупції, жодного не звільнено з займаної посади.

Незадоволений новий прокурор Кіровоградщини і тим, як місцева міліція бореться з незаконним обігом наркотиків. За словами Гаврилюка, це не діло – те, що протягом останніх років в цій сфері виявлялись лише дріб’язкові правопорушення, а факти збуту практично відсутні.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44522 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua