МЕНЮ


26 лютий 2013 - 15:50

Є чим пишатися


В обласному рейтингу розвитку освітньої галузі за 2012 рік, за інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА, місто Кіровоград посіло перше місце.

Докладно про це розповіла представникам засобів масової інформації начальник міського управління освіти Лариса Костенко. Зокрема, ішлося про те, що оцінювання відбувалося за багатьма напрямками (дошкільна освіта, охоплення навчанням дітей шкільного віку, позашкільна освіта, робота з обдарованими учнями в науково-дослідницькому напрямку, комп’ютеризація закладів освіти, виконання обласної програми «Шкільний автобус» (придбання автобусів та підвезення школярів до місця навчання), дотримання безпеки життєдіяльності дітей, комунальне забезпечення закладів освіти, виконання норм харчування, забезпечення закладів освіти внутрішніми вбиральнями, виконання обласної програми «Шкільна парта», сумарна оцінка діяльності відділів, управлінь освіти РДА, міськвиконкомів).

Спеціалісти департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА за кожним з напрямків склали таблиці, дані з яких було узагальнено в підсумковій таблиці, повідомила Лариса Костенко. І в результаті Кіровоград за розвитком освіти посів загальне перше місце, хоча за деякими напрямками обласний центр пасе задніх Наприклад, за рівнем комп’ютеризації посів тринадцяте місце, виконанням програми «Шкільна парта» – одинадцяте, виконанням норм харчування – двадцять друге. Однак це більшою мірою пов’язано з певними недоліками у системі складання рейтингу. Наприклад, при визначенні рівня комп’ютеризації було взято до уваги співвідношення кількості комп’ютерів до кількості учнів, але не звернено уваги на саму кількість комп’ютерів; щодо виконання програми «Шкільна парта» взято до уваги не кількість придбаних парт, а лише відсоткове виконання програми; не звернено уваги щодо Кіровограда на те, що частково кошти за торішнє харчування школярів постачальники продуктів отримали вже нинішнього року, а дані про це не увійшли до рейтингу виконання норм харчування за 2012 рік.

Однак, наголосила Лариса Костенко, рейтинг усе ж продемонстрував, що обласний центр передує в розвитку освіти у краї. Але також і вказав на певні недоліки. Зокрема, на недостатній розвиток у місті еколого-натуралістичного, туристично-краєзнавчого напрямків позашкільної освіти, на потребу звернення до міської влади при перегляді міського бюджету щодо додаткового виділення грошей освітянській галузі на харчування школярів цьогоріч.

Загалом же, обласний рейтинг розвитку освітньої галузі за 2012 рік (з ним у вигляді таблиць можна ознайомитися га сторінці департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА на сайті Кіровоградської ОДА), підсумувала очільник міського управління освіти, засвідчив, що освітянська галузь обласного центру розвивається й загалом задовольняє потреби дітей та вимоги їхніх батьків.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40431 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua