МЕНЮ


19 листопад 2013 - 15:45

Читай у новому форматі!


Обласна бібліотека ім.Дмитра Чижевського намагається наблизитись до рівня зарубіжних колег в питанні комфортності обслуговування. У цій бібліотеці можна користуватися безкоштовним Wi-Fi та Інтернетом. Але сьогодні цим вже не здивуєш. Кілька років тому тут почали навчати користуванню iPаd та Kindle. На них вчаться шукати потрібну інформацію та читати книги і малеча, і старше покоління, а нещодавно користувачам почали надавати ще одну послугу: в обласній науковій бібліотеці усі бажаючі можуть читати цифрові журнали Росії. Безкоштовний доступ до повнотекстових версій журналів можливий з усіх комп’ютерів відділів обслуговування. А журнали дісно цікаві та потрібні не лише для розваг і дозвілля, але й для підготовки до занять та наукової роботи.
Ми не закликаємо Вас забути про паперові книги, журнали чи газети, проте, хочемо звернути Вашу увагу на унікальну можливість безкоштовного користування новинками, що надає бібліотека. Чекаємо на Вас 7 днів на тиждень, з 10.00 до 19.00 (субота, неділя – до 18.00) за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.

Перелік Інтернет-журналів:
Азия и Африка сегодня
Библиография
Библиотековедение
Библиотечное дело
Вестник Московского университета. Серия 7. Философия
Вопросы истории
Вопросы философии
Искусство кино
Мировая экономика и международные отношения
Наука и жизнь
Научные и технические библиотеки
Новая и новейшая история
Новый мир
Педагогика
Социологические исследованияДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36641 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua