МЕНЮ


4 травень 2015 - 19:03

Читаймо й мудрішаймо


У Всесвітній день книги й авторського права, 23 квітня, та з нагоди відзначення 250-річчя друкарства в Кіровограді на площі Героїв Майдану пройшла Перша книжкова виставка-ярмарок "Весняний книговир".

Активну участь у святі книги взяли місцеві видавці (зокрема, ініціатор заходу кіровоградське видавництво "Імекс-ЛТД"), поліграфічні підприємства, книгарні та обласні й міські книгозбірні (до організації книжкового свята долучилися також Кіровоградська ОДА та громадська організація "Спілка підприємців Кіровоградської області").

Для містян та гостей обласного центру організатори ярмарку приготували багато сюрпризів. Це – і зустрічі з популярними кіровоградськими письменниками та поетами, і автограф-сесії, і майстер-класи, і різноманітні конкурси та вікторини, і розпродажі. Протягом виставки-ярмарку, від 12-ї до 19-ї години, волонтери збирали кошти для підтримки української армії та літературу для дітей учасників антитерористичної операції.

Хоча ця виставка-ярмарок і була першою, однак завдяки швидко проведеній рекламній кампанії та зацікавленості кіровоградців до книги від обіду й до вечора на нашому центральному майдані панував справжній "весняний книговир". У його "обійми" потрапило чимало люду, який не лише купував літературу, а й жертвував кошти для бійців АТО, брав участь у різних заходах, зокрема спілкуванні з літераторами, та й просто гомонів з друзями і знайомими…

Цілком можливо, що проведена виставка-ярмарок стане традиційною та з часом стане такою ж відомою в Україні, як Форум видавців у Львові та Міжнародний книжковий фестиваль "Книжковий арсенал" у Києві.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34539 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua