МЕНЮ


28 сiчень 2011 - 16:05

І ЧИТАТИ ЛЕГШЕ, І ЗРОЗУМІЛІШЕ


Загалом, це необхідна інформація, яку щомісяця комунальники надають кіровоградцям. Однак ці звіти мають кілька вад, на які звернув увагу міський голова Олександр Саінсус. Йдеться про занадто деталізовану інформацію (частково не потрібну людям), дрібний шрифт тексту. До того ж, боржники часто зривають ці звіти, в яких названо суми їхньої заборгованості. Комунальники ж здебільшого не вивішують повторно своєї «бухгалтерії", вважаючи, що й одного разу дость.

Аби усунути названі недоліки, очільник міста доручив спеціалістам департаменту житлово-комунального господарства міської ради розробити такий зразок звіту, в якому легко могла б розібратися людина будь-якого віку. А також довести до відома працівників ЖЕКів і КРЕПів, що примірники цих документів слід вивішувати доти, доки боржникам не увірветься терпець «боротися" з ними або ж ті мешканці, які справно сплачують квартплату, не усвідомлять, що послуги вони часто недоотримують саме через заборгованість, накопичену їхніми несумлінними сусідами.

Яким чином фахівці департаменту житлово-комунального господарства міської ради виконали доручення міського голови, розповідає заступник директора департаменту ЖКГ Валерій Челядінов.

– Для внесення змін у форму звіту про використання коштів (квартплати), сплачених мешканцями багатоповерхівки за місяць, – сказав Валерій Іванович, – було проведено кілька нарад та організовано зустріч з розробниками електронної версії звіту. Із кількох нових запропонованих його варіантів ми вибрали, на нашу думку, найкращий. Звіти такого зразка з’являться на дошках оголошень та вхідних дверях багатоповерхівок уже в лютому й повідомлятимуть про використання сплачених мешканцями коштів за січень. Нова їх форма значно читабельніша від попередньої й позбавлена несуттєвої інформації. До того ж, відтепер за їх постійною наявністю у відповідних місцях зобов’язані будуть стежити конкретні працівники комунальних підприємств. Постійна наявність цих звітів також допоможе совісним платникам зрозуміти, що можливе недодавання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій пов’язане із нестачею на це коштів, які не надійшли комунальникам за попередній період від несумлінних мешканців багатоповерхівок, що не вважають за потрібне вчасно сплачувати квартирну плату. А ще й те, що повна і вчасна оплата послуг – це запорука збереження житлового фонду Кіровограда.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35328 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua