МЕНЮ


1 липень 2011 - 12:08

Чому й куди зникли торгівельні кіоски біля готелю "Київ"


Нещодавно на зупинці громадського транспорту біля готелю "Київ", що в Кіровограді, були демонтовані торговельні кіоски. Як уже повідомляла "Вечірня газета", міська влада, зважаючи на надмірну завантаженість цієї зупинки автотранспортом, у першу чергу – маршрутними таксі, вирішила її реконструювати, побудувавши "кишеню" для заїзду маршруток та розширивши проїжджу частину (на три метри за рахунок тротуару). Тож демонтаж кіосків – перший крок у цій роботі.

Зараз на цьому відрізку тротуару торгують лише квітами, та й то саморобні металеві ятки прибрані, а продавці із своїм товаром розмістились прямо на асфальті.

– Щоб навести в центральній частині міста лад, впорядкувати торгівлю, транспортний рух, міська влада вирішила почати із зупинки біля готелю "Київ", – пояснила начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі, побутових послуг та ринків міста Кіровограда Тетяна Бєлова. – Наявна до недавнього часу ситуація, коли на зупинці вирувала торгівля квітами, іншим крамом, створювала чимало перешкод для пасажирів громадського транспорту, перехожих. Розглянувши пропозиції корпорації "21 століття", Кіровоградська міська рада прийняла рішення перенести об’єкти позамагазинної торгівлі на вулицю Острівську, між приміщенням Федерації профспілок області та Будинком побуту. За два місяці ми попередили підприємців, провівши кілька нарад із ними, пояснили ситуацію та дійшли згоди.

Ми в жодному разі не мали на меті якось зашкодити підприємцям, позбавити їх робочих місць, розуміючи складність фінансово-економічної ситуації. Люди з розумінням поставились до наших ініціатив, погодились перейти торгувати до Будинку побуту, де їм створено всі необхідні умови: впорядковано територію, надано послуги охорони та прибиральників, а надалі, можливо, будуть побудовані нові торговельні павільйони. Організації всього цього процесу всіляко сприяв керівник ТОВ "21 століття" депутат міської ради Валерій Кривий.

З підприємцями, які торгують квітами, влада також пішла на компроміс, розуміючи їхні проблеми та ряд об’єктивних причин, надавши їм на літній період можливість торгувати під парасольками і кваліфікуючи їхню діяльність як виносну торгівлю. "Квітникарів" ми також попередили про те, що незабаром розпочнеться реконструкція транспортної зупинки, а їм доведеться перейти на торговельний майданчик біля Будинку побуту. Там уже встановлені їхні павільйони-склади.

Усі інші торговці вже облаштувались на новому місці. Цьому посприяв і нещодавно проведений ярмарок, коли покупці побачили, де розташовані нові торговельні об’єкти, що тут можна придбати. Тому, думаю, проблем із торгівлею на новому місці не буде, а владі вдалося поєднати інтереси і представників територіальної громади в цілому, і малого бізнесу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37982 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua