МЕНЮ


19 серпень 2011 - 10:53

Чому треба записатися у бібліотеку


І хоча зараз у Мережі можна знайти багато книжок в електронному вигляді, читати з екрана все ж таки не дуже зручно. А книгою завжди можна насолодитися, лежачи на дивані, або взявши її із собою у дорогу. Багато хто з людей і любить читати, але пояснює свою відмову від книг тим, що вони зараз дорого коштують. А студенти, часто переїжджаючи з місця на місце, не хочуть перевозити із собою купу літератури. Саме для таких людей хочеться нагадати про те, що існує бібліотека!

Можливо, у багатьох і досі зберігся стереотип бібліотеки, в якій серед запилених полиць сидить загорнута в хустку старенька жінка та видає подерті книги. Та життя не стоїть на місці, все змінюється й прогресує, в тому числі й бібліотека.

Наша бібліотека імені Юрія Гагаріна, що знаходиться на вулиці Кірова, 29/33 – дуже затишна, у ній легко орієнтуватися. А уважні й привітні бібліотекарі завжди підберуть потрібну книгу.

У нас є і класика, і книги сучасних авторів, і навчальна література, і газети та журнали (усього – майже 30 тисяч примірників книг та періодики).

Зазначу, що ера паперових каталогів, у яких доволі складно орієнтуватися недосвідченому читачеві, добігає кінця. Ми поступово переходимо на електронні каталоги. І тепер існує можливість без зусиль дізнатися про потрібну книгу з комп’ютера, а прочитати цікаву статтю з газети – через систему Ірбіс.

У нашій бібліотеці є й такі додаткові послуги: тематичне підбирання книг за запитом, інформування про надходження нових, формування тексту, запис інформації на диски, сканування, ксерокопіювання, роздрукування документів та інші. Можна скористатися такою зручною послугою, як нічний абонемент. А для тих, хто читає довго і боїться здати книгу невчасно, маємо можливість подовжити термін її тримання по телефону.

Незабаром бібліотека святкуватиме свій 50-річний ювілей. І можна з упевненістю сказати, що наша книгозбірня сьогодні – осередок духовного життя мікрорайону.

Олена ШОВЕНКО,
завідуюча Кіровоградською бібліотекою –
філією № 6 ім. Ю. ГагарінаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37556 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua