МЕНЮ


5 вересень 2017 - 11:28
Чверть надходжень до міського бюжету забезпечує малий бізнес

Про це повідомив на прес-конференції начальник управління економіки міської ради Кропивницького Андрій Паливода.
За словами посадовця, нині в обласному центрі працюють майже 22,5 тисячі суб’єктів малого та середнього господарювання, серед яких – 15 тисяч фізичних осіб-підприємців, що забезпечують роботою 14 тисяч найманих працівників.
– За сім місяців 2017 року наші підприємці сплатили 62,4 млн грн акцизного збору, 70,6 млн грн єдиного податку, – розповів він. – А це майже 25 відсотків від податкових та неподаткових надходжень до міського бюджету. За ці кошти ремонтують школи, дитячі садки, заклади охорони здоров’я, спорту, надають соціальну допомогу незахищеним верствам населення нашого міста.
Андрій Паливода також повідомив, що в Кропивницькому на розвиток підприємницької діяльності надають фінансову підтримку з міського бюджету: відповідно до Програми розвитку малого та середнього підприємництва передбачено 60 тис. грн на реалізацію інвестиційних проектів на умовах співфінансування з Регіональним фондом підтримки підприємництва в області. На даний час працівники міського управління економіки міркують над створенням такого ж міського фонду, який би підтримував інвестиційні проекти, що відповідають пріоритетним напрямкам розвитку Кропивницького.
Управління економіки розробило порядок використання коштів на фінансово-кредитну та інвестиційну підтримку суб’єктів підприємницької діяльності міста, на часткову компенсацію відсотків за кредитами, отриманими в банківських установах на реалізацію інвестиційних проектів.
Даний порядок буде винесено на засідання сесії міської ради, у міському бюджеті на 2017 рік на компенсацію відсотків уже передбачено 100 тис. грн. Заявки прийматимуть в управлінні економіки, а рішення про відшкодування прийматиме Координаційна рада з питань розвитку підприємництва, до складу якої входять представники громадських об’єднань підприємницьких структур міста й області.
– У листопаді поточного року в Кропивницькому заплановано провести галузеву сесію муніципального інвестиційного форуму «Час інвестицій», присвячену розвитку підприємництва в обласному центрі, – розповів наприкінці зустрічі з журналістами Андрій Паливода. – На форум ми запросимо представників міжнародних фінансових організацій та інвестиційних проектів, які співпрацюють з бізнесом. Міська влада завжди готова до подальшого діалогу з підприємцями, представниками громадських організацій. Адже така співпраця є взаємовигідною та сприяє розвитку наших міста й області.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.36845 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua