МЕНЮ


27 квiтень 2012 - 11:43

Цивілізована альтернатива


Весна вже обжилася в наших широтах, тож можна посидіти в якій-небудь кав’ярні під відкритим небом, аби, посьорбуючи каву чи ласуючи морозивом, поніжитися під променями ще не спекотного сонечка.

А поніжитися є де. Наприклад, за столиками на літніх майданчиках, прикритих від негоди (а влітку й від на той час уже надокучливого сонячного проміння) великими парасолями чи навісом, – біля закладів ресторанного господарства. У таких місцях завжди чисто, поруч – кімната для особистої гігієни, охорона. Краса!

А ще ж недавно Кіровоград з настанням тепла заповнювали пивні намети, від яких постійно віяло антисанітарією та криміналом. Чи не з’являться ці пивниці знову? На це запитання відповідає начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Тетяна Бєлова:

– Ще 2010 року міська влада через численні нарікання кіровоградців на діяльність пивних наметів заборонила їх розміщення на території Кіровограда. Це рішення чинне донині. Тому дозволу на розміщення цих тимчасових споруд ніхто тепер не надає. Та й самі бізнесмени цьогоріч уже не звертаються з такими пропозиціями (торік від них іще було кілька звернень).

Літні майданчики біля закладів ресторанного господарства набагато привабливіші. Їх власники дотримуються всіх вимог профільного управління та санітарної служби. До того ж, відвідувачів обслуговують офіціанти, є охоронці. Холодильне обладнання та пивні кеги (за умови продажу в закладі пива) знаходяться не на території літнього майданчика чи за ним, а в самому закладі, у результаті чого не заважають відвідувачам і не перегороджують дороги перехожим.

Міські санепідстанція, спецінспекція, управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради слідкують за дотриманням усіх відповідних вимог на цих майданчиках при закладах ресторанного господарства. І порівняти їх з пивними наметами аж ніяк не можна, бо вони надають послуги на значно вищому рівні, підкреслила Тетяна Бєлова.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37206 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua