TV

КІРОВОГРАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ — БОРГИ ЗАПЛАТИТИ ДО ПОНЕДІЛКА...
Ольга Пилипенко, vechirka.com.ua
13.12.2002, 10:19

За електроенергію, як і за будь-який інший товар, треба платити. Енергетики ще раз нагадали цю істину, відключивши минулого вівторка обласний радіотелевізійний передавальний центр. Відключення планувалося на ранок, але бригаду, яка приїхала, до апаратури не підпустили.

О 14.10 ОРТПЦ все-таки був знеструмлений. Трансляція всіх телепрограм припинилася. Після термінових заходів, вжитих облдержадміністрацією, о 19.30 енергопостачання передавального центру було відновлене повністю.

На екстреному засіданні обласної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося о дев'ятій ранку наступного дня, йшла досить різка розмова про те, чому так сталося, хто в цьому винен і що робити, аби подібного далі не трапилося. Щодо останнього, до речі, то певності немає ніякої: "Кіровоградобленерго" обіцяє наступного понеділка відключити радіотелевізійний передавальний центр знову. За борги, які той має ще за 1999-2000 роки.

Останні два роки, заявив на засіданні комісії директор центру Юрій Пуриш, ОРТПЦ сумлінно розраховується за поточне споживання електроенергії і тільки збій у платежах за жовтень-листопад (не з вини центру: з ним не розраховуються телерадіокомпанії) призвів до появи боргу. На початок грудня він складав 33 тисячі гривень. Самостійно вирішити питання проплати Юрій Пуриш не зміг. Лише після відключення ОРТПЦ і виходу заступника голови облдержадміністрації Анатолія Перевозника на керівника концерну "РРТ" у Києві, через кілька годин зі столиці надійшли необхідні кошти, які відразу ж були переадресовані обласній енергокомпанії.

Цього разу наші телевізори оніміли на кілька годин. "Але якби відключення ОРТПЦ тривало години на дві довше, - сказав Анатолій Перевозник, - ми могли б забути про телебачення днів на десять. З технічних причин підключити його швидше не вдалося б".

Така перспектива, та ще напередодні новорічних свят, зовсім не радує. Енергетики ж, якщо судити зі слів присутнього на засіданні комісії першого заступника голови правління "Кіровоградобленерго" Андрія Головатюка, своєї вимоги щодо сплати передавальним центром 162 тисяч гривень боргу за минулі роки не знімають. Тим більше, що обов'язковість такої сплати передбачена судовим рішенням. У листопаді минулого року господарський суд Кіровоградської області виніс ухвалу, якою зобов'язав адміністрацію ОРТПЦ щомісячно сплачувати обленерго в рахунок боргу по тридцять тисяч гривень. Вся сума заборгованості мала бути виплачена до першого липня.

- Досі ми цих коштів не одержали, - заявив керівник енергокомпанії. - Якщо до понеділка з нами не розрахуються, енергопостачання ОРТПЦ буде припинене. Доти, доки борг не погаситься.

Вся біда в тому, що в цій ситуації не може допомогти навіть Київ. Як сказав Анатолію Перевознику керівник концерну "РРТ", зараз готується проведення централізованого взаємозаліку з енергетиками по всій Україні. У суму цього взаємозаліку будуть включені і борги нашого передавального центру. Але кіровоградське обленерго, за словами заступника голови облдержадміністрації, такий залік не влаштовує. Йому потрібні живі кошти.

Не зовсім погоджується зі словами Анатолія Перевозника комерційний директор обласної енергокомпанії Едуард Соколовський. "Ми згодні на будь-які види розрахунків, - зауважив він у розмові зі мною, - але у тому-то й справа, що мова про подібний взаємозалік іде вже давно. На рівні розмов усе й закінчується".

Взаємоприйнятне рішення у цій ситуації обом сторонам все-таки доведеться шукати. Бо як не погодитись зі словами голови обласної комісії з надзвичайних ситуацій Миколи Лавренка: "Ще не вистачало, щоб ми Новий рік зустрічали при темних телеекранах...".

Архів "ВГ-TV"

 20.04.04, 15:24 До 250-річчя міста. Фільм про Кіровоград теж буде
 05.02.04, 19:04 Кабельне телебачення. Ігнорування авторських прав може обійтись у 2,5 мільйона гривень
 11.12.03, 10:32 TV. Кіровоград перестає бути ефірною провінцією?
 24.02.03, 15:03 На Кіровоградщині перебував голова Нацради України з питань телебачення і радіомовлення Б.Холод
 20.12.02, 13:24 Новым гендиректором российского телеканала ТВС избран Руслан Терекбаев
 13.12.02, 10:19 Кіровоградське телебачення - борги заплатити до понеділка...
 11.12.02, 11:40 Кабельне телебачення як засіб масової інформації
 06.12.02, 00:20 Кіровоградським кабельникам тепер не позаздриш
 21.11.02, 20:01 21 листопада - всесвітній День телебачення. Що нового у просторі? Інформація і правила гри
 16.11.02, 06:58 16 листопада - День працівників радіо, телебачення і зв'язку. Лицар ефіру
 24.10.02, 21:42 Кіровоградське обласне телебачення: вимушена рокіровка каналів
 27.12.01, 16:21 М1 починає роботу
 13.12.01, 19:34 Перший всеукраїнський музичний канал
 07.12.01, 00:24 Микола Вересень: "Я не переконаний, що працюватиму на телебаченні"
 04.12.01, 23:54 "Подробно с Дмитрием Киселевым" - зірка нового сезону?
 17.11.01, 11:16 "Таврійські Ігри" та "Чорноморські Ігри" на Першому Національному

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!