МЕНЮ


31 сiчень 2022 - 14:43

Діагностику та лікування безпліддя у жінок


Бажання кожної жінки стати матір'ю є природним. Але, згідно зі статистикою, у 14 % сімей усі спроби стати батьками зазнають фіаско. Не завжди, але досить часто, причина криється у жіночому здоров'ї. Безплідність діагностується після року безуспішних спроб зачати дитину. Помилково думати, що вона пов'язана зі спадковістю, нерегулярним статевим життям або хворобливими менструаціями. Професійна діагностика та лікування безпліддя доказують, що причини криються зовсім в іншому.

Причини безплідності жінок

Серед причин жіночої безплідності слід виділити патологію матки, яка має багато різновидів. Внутрішньоматкові перегородки, міоми, ендометрит, поліпоз — все це серйозно заважає зачаттю та виношуванню дитини. Також причиною може бути відсутність фаллопієвих труб або їх непрохідність. У першому випадку це може бути наслідком хірургічного видалення маткових труб. Показником до цього буває позаматкова вагітність або запальний та гнійний процес у ній. Непрохідність маткових труб є наслідком спайкового процесу після запалень.

Ще одна причина, яка не дозволяє жінці завагітніти, є спайкові процеси — вони перешкоджають проходу яйцеклітини в матку. Далі серед причин слід назвати порушення гормонального фону, які приводять до змін механізму овуляції. Слід враховувати надмірне розростання ендометрії та імунологічні причини, коли в жіночому організмі є антитіла до сперматозоїдів. Також це психологічні причини, коли жінку мучать страхи відповідальності, вона боїться не впоратися з доглядом за дитиною.

Діагностика безплідності

Виявити причину та запропонувати адекватне лікування можливо тільки після діагностики. Обстеження включає:

  • аналіз крові на гормони;
  • мазок на інфекції: мікоплазмоз, хламідіоз;
  • мазок на флору з піхви, цервікального каналу;
  • цитологічне дослідження мазка з цервікального каналу і з поверхні шийки матки;
  • загальноклінічні обстеження.

Також жінці призначають УЗД порожнини матки, роблять перевірку прохідності маткових труб. Таке обстеження може зайняти від одного до шести місяців. Після виявлення причини безпліддя у жінки фахівець підбирає найефективніший метод лікування.

Лікування безпліддя

Лікування жінки призначається з урахунком індівідуальних показників обстеження. Це може бути:

  • внутрішньоматкова інсемінація;
  • ЕКЗ;
  • кріопрограми;
  • дотаційні програми;
  • сурогатне материнство.

Всі ці методи пропонує і успішно практикує ICSI Clinic, яка втілює особистий підхід до кожної пацієнтки та має сучасне обладнання, високопрофесійних фахівців. Вони працюють у галузі понад 25 років. А сама установа накопичувала досвід та авторитет 22 роки і її часто називають "Швейцарією серед клінік в Україні".  Лікування можливе будь-якої ступені складності без гормональних препаратів з гарантованим результатом — настанням вагітності. При відсутності результату гарантується повернення грошей. Заклад пропонує середні та вище середнього ціни на послуги. По всім питанням слід звертатися до менеджерів — номер контактного телефона є на сайті.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.23556 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua